79019, місто Львів, Галицький район, площа Старий Ринок, будинок 1 Понеділок - субота: 10:00 - 19:00
Телефон: (066) 357-36-36 Місцевий телефон: (032) 235-66-07

Викупу проблемних активів банків (у тому числі Аукціони Фонду гарантування вкладів )

ТзОВ «Галицька фінансова компанія» здійснює заходи і надає послуги з питань, що виникають у врегулюванні дебіторська заборгованість банків.

Запрошуємо до співпраці у сфері викупу проблемою кредитної заборгованості клієнтів Банку (кредитного портфелю).

Також ТзОВ «Галицька фінансова компанія» надає послуги по розв'язанню проблемних кредитів банків, а саме:

  • Погашення кредиту на користь третіх осіб.
  • Викуп виду кредиту або кредитного портфелю з його подальшого поділ і перепродажу.
  • Погашення кредиту (кредитного портфелю) відстрочені платежі для підвищення якості кредитного портфеля та ліквідності поліпшення в.
  • Участі та викуп кредити банків у разі ліквідації на користь третіх осіб на аукціонах Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Факторинг з регресом

У грошових коштах у випадку Факторинг з регресом по суті надають короткострокового фінансування.

Факторинг з регресом можуть бути відкриті та закриті

Відкриті факторингу (розкрита Факторинг)

При факторингу сповіщено, що транзакція участь чинник і дозволяє платежі на його рахунок покупця, тим самим виконання своїх зобов'язань за договором постачання.

Закриті факторингу (нерозкритих Факторинг)

З факторингу покупець не повідомили про існування договір факторингу послуг, і він як і раніше здійснювати платежі з постачальником, який, у свою чергу, доставляє його в користь фактор.

Факторинг без регресу

У разі Факторинг без регресу факторингу компанії без отримання грошей від покупців, не має права вимагати їх від постачальника. У цьому випадку факторингу компанія несе повний ризик (ризик несплати боржником).

У світовій практиці з Факторинг без регресу є зазвичай відкриті Факторинг з регресом як відкритих і закритих.

Види факторингу

Внутрішні факторингу (domesticfactoring) і факторингу зовнішні (internationalfactoring)

Факторинг називається внутрішньо якщо сторонами договору з продажу, а також факторингу компанії є одна й та сама країна.

Факторинг називається зовнішні (найчастіше використовуваних ім'я Міжнародний Факторинг), якщо постачальником та клієнтом є мешканцями різних державах. При обслуговуванні такі постачання, в більшості випадків, непрямі факторингу схема використовується, в яких розподіл обов'язків між двома компаніями факторингу: Факторинг компанії в країні продавця припускає фінансування експортер та факторинг компанії в країні покупець приймає кредитні ризики та здійснює збір дебіторської заборгованості. Використання факторингу в міжнародній торгівлі може бути дуже корисно в тих випадках, коли торгівля між країнами зі значною різницею в їх економічних і правових систем. Оскільки факторингу компанія імпорт країна має більш повну інформацію про платоспроможність своєї країни, він дозволяє об'єктивно оцінити надійності покупців. Якщо імпорт фактор погоджується працювати на схему Міжнародний факторинг, його можна вважати ризик неспроможності імпортера, таким чином, гарантує повне повернення коштів. Крім того, експортер змушена podstrahovyvat′sâ у разі різкого обмінний курс стрибок. Використання факторингу, експортер отримує значну частину вартості товарів, що продаються відразу після відвантаження, таким чином, видалення себе від валютний ризик. Міжнародний Факторинг може здійснюватися без посередництва імпорту фактор, при цьому взаємодія контрагентів аналогічна до класичного факторингу.

Факторинг з регресом (Факторинг регресу) і Факторинг без регресу (Факторинг без регресу)

У разі Факторинг з звернення факторингу компанії без отримання грошей від покупців через строкових вимагають їх з постачальником. У цьому випадку факторингу компанія бере на себе ризик ліквідності (ризик), але кредитний ризик залишається на постачальника. У грошових коштах у випадку Факторинг з регресом по суті надають короткострокового фінансування. У разі Факторинг bezregressnogo ризику несплати за боржників проходить абсолютно факторингу компанії.

Факторинг відкритий (розкритий Факторинг) і факторингу закритий (нерозкритих Факторинг)

При факторингу сповіщено, що транзакція участь чинник і дозволяє платежі на його рахунок покупця, тим самим виконання своїх зобов'язань за договором постачання. У разі приватного покупця факторингу проінформовані про існування договір факторингу послуг, і він як і раніше здійснювати платежі з постачальником, який, у свою чергу, доставляє його в користь фактор. У світовій практиці з Факторинг без регресу є зазвичай відкриті Факторинг з регресом як відкритих і закритих.

Зворотний факторингу

Факторинг, який має на меті shopper продукти шукає відстрочка в закупівель товарів. Операція виконується як Факторинг без регресу з деякими відмінностями. Зворотний Факторинг дозволяє покупцеві значно розширити і отримувати фінансування до 90% від суми відвантаження.

Факторинг для роботи та послуги

Факторинг, яка дозволяє здійснювати фінансування не тільки відвантаження товарів, а також послуги, які були надані з відстрочкою платежу.

Факторинг з регресом часткового

Факторинг, яка дозволяє спільне використання ризиків між фактор і клієнтом, що зводить до мінімуму вартість послуг.